5 piosenek idealnych do striptizu damskiego i męskiego + playlista Spotify

Damski striptiz jest czymś, co mężczyźni uwielbiają i podziwiają. Panowie jednak nie powinni zostać obojętni względem swoich partnerek i również zafundować im ten zmysłowy taniec. Sam taniec? – zapytacie. No nie, najważniejszym elementem striptizu jest muzyka. A my zaprezentujemy Ci 5 najlepszych piosenek do striptizu + w gratisie dostaniesz od nas specjalnie przygotowaną plylistę Spotify!

Najlepsze piosenki do striptizu damskiego i męskiego

To muzyka jest tym najważniejszym elementem każdego striptizu, bez którego ten zmysłowy rytuał nie mógłby się odbyć. Wyobrażasz sobie striptiz partnera bez muzyki? My też nie, bo dosyć dziwne jest wicie się ciałem w zupełniej ciszy przy piskach bosej stopy o panele podłogowe. Dlatego z pomocą przychodzą piosenki, która swoją linią melodyczną, wokalem lub chwytami gitarowymi podgrzewają atmosferę. Jest wiele utworów, które nadają się do striptizu, ale wybraliśmy specjalnie dla Ciebie te najlepsze, przy których ubrania chcą same się ściągać. Dlatego nie przedłużając, prezentujemy Ci 5 utworów do striptizu!

1. Joe Cocker – You Can Leave Your Hat On

Tego tytułu nie trzeba nikomu przedstawiać – on jest klasyką. Zdecydowanie jest to najbardziej rozpoznawalna piosenka, jeśli chodzi o podkład muzyczny do striptizu. Słysząc ten utwór zamki w ubraniach rozpinają się same, a teledysk pochodzący z filmu „9 1/2 tygodnia” sam podpowiada nam przeznaczenie i sposób jej użycia.

2. Led Zeppelin – I Can’t Quit You Baby

Led Zeppelin ze swoim bluesowym utworem dostarczam nam naprawdę genialne brzmienia gitary, przy których można odpłynąć. A wszystko to uzupełnia genialny wokal, tworzący ciarki na całym ciele. Kawałek pochodzi z lat 50-tych, a dalej zachwyca swoim wykonaniem. Genialny wybór do striptizu dla fanów bluesa.

Erodate szybka rejestracja

3. Christina Aguilera, Lil’ Kim, Mya, Pink – Lady Marmalade

Teraz przyspieszamy trochę tempo i przenosimy się do roku 2001. Utwór Lady Marmalade wykonany przez cztery amerykańskie wokalistki jest interpretacją utworu z 1974 roku, którą wykonał zespół Labelle. Nam zdecydowanie przypadła do gustu ta młodsza, bardziej zmysłowa i dynamiczniejsza wersja utworu.

4. The Weeknd – Earned It

Po ilu nutkach rozpoznasz ten utwór? Tak masz rację, jest to singiel promujący film „50 twarzy Greya”. Osoby, które oglądały ten film i są nim zafascynowane na pewno odnajdą w nim coś wyjatkowego, co pozwoli im stworzyć magiczną atmosferę. Ciekawostka jest, że po emisji filmu wzrosła sprzedaż gadżetów erotycznych. Przypadek? No nie, dlatego polecamy ten utwór jako jeden z najlepszych do striptizu.

5. Selena Gomez – Good For You

Przenosząc się do bliższych nam czasów, prezentujemy utwór Seleny Gomez, który jest rewelacyjnym wyborem, jeśli lubujemy się w gatunkach Pop i RnB. Spokojny i zmysłowy kawałek z 2015 roku dostarcza nam zmysłowości, tajemnicy i atrakcyjności seksualnej. Została nagrana jeszcze wersja z Asap Rocky, ale według nas lepsza jest ta bez jego udziału.

Playlista Spotify z piosenkami do striptizu

Poza 5 piosenkami, które zaprezentowaliśmy wyżej, przygotowaliśmy również specjalnie dla Ciebie playlistę z piosenkami do striptizu. Starannie wyselekcjonowaliśmy kilkadziesiąt utworów, przy których każdy Twój striptiz będzie wyjątkowy i niezapomniany przez partnera. Lista będzie aktualizowana na bieżąco, więc nie znajdziesz w niej powiewu nudy.

Randki bez zobowiązań

W swoim zestawieniu mamy również inną listę piosenek, która jest dostępna tutaj: Muzyka do seksu + lista spotify

No to do dzieła!

My daliśmy Ci propozycję utworów, przy jakich striptiz uzyska prawdziwą magię, a reszta jest już po Twojej stronie. Liczymy na to, że zaskoczysz swojego partnera zmysłowym i seksownym striptizem. Nie zwracamy się tylko do kobiet, Panowie was też to dotyczy!

Uważasz, że przeoczyliśmy naprawdę dobry kawałek do striptizu i powinien on się tutaj znaleźć? Daj nam znać w komentarzu!

Hot mamuśki w Twojej okolicy
PortaleRandkowe.net
Logo
Portale Randkowe Logo

Masz 18 lat?

Treści na tej stronie są przeznaczony tylko i wyłącznie dla osób dorosłych.