Tenga Egg dyskretny masturbator w kształcie jajka – recenzja, opinia, ocena

Pierwszy gadżet, jaki wpadł nam w ręce i mamy okazję zrecenzować to masturbator dla mężczyzn Tenga Egg. To niepozorne jajeczko na pierwszy rzut oka nie kojarzy się z zabawką erotyczną, a skrywa w sobie przyjemną niespodziankę nie tylko dla panów! Zainteresował Cię ten gadżet? To zapraszamy do dalszej części artykułu, gdzie podzielimy się swoimi wrażeniami z testów i opiszemy nieco więcej o tej zabawce.

Tenga Egg – czyli jajko z niespodzianką!

Masturbator Tenga Egg został stworzony przez japońską firmę TENGA, która specjalizuje się między innymi w produkcji gadżetów erotycznych dla panów. Masturbatory tej firmy są bardzo znane ze swojej estetyki wykonania, która zdecydowanie odbiega od wyobrażenia typowej zabawki erotycznej. Za to zdobyli również nagrodę! Dlatego nic dziwnego, że małe niepozorne jajeczko podbiło serca facetów na całym świecie, tworząc je flagowym i najchętniej kupowanym produktem tej firmy. Cena nie jest wygórowana, bo waha się w granicy 20-45 zł.

Tenga bardzo rozpieściła panów, ponieważ przygotowała 13 wersji jajek, które różnią się wzorami wewnątrz zabawki. W zależności od upodobań można wybrać sobie fale, sieć pająka, pioruny itp. Wyjątkami są dwie wersje jajek: Tenga Egg Cool Wavy i Love – pierwsze jajko zamiast zwykłego żelu ma chłodzący, a drugie jest przeźroczyste (to dla tych, co lubią podziwiać swoją zabawę). 😀

Poniżej kilka przykładów jak wyglądają wzory jajek wewnątrz:

Erodate szybka rejestracja

Każda z etykiet podpowiada jakiego wzoru można się spodziewać w środku. Warto przetestować kilka sztuk, ponieważ każdy wzór może nieść za sobą inne odczucia z doznań. Na to firma też się przygotowała, ponieważ w Internecie można spotkać zestawy jajek, które są pakowane po 6 sztuk. Używanie gadżetu jest bardzo proste, co obrazuje poniższy filmik.

Tenga Egg – unboxing i wykonanie

Po wyciągnięciu masturbatora Tenga Egg z pudełka ukazał on swoją elegancką i stylową stronę. Mimo swojej niskiej ceny produkt prezentuje się bardzo profesjonalnie i widać, że jest to gadżet wyższej klasy. Zdecydowanie na plus zasługuje też jego dyskrecja, która pozwala go zabrać na przykład na wakacje, czy podróż służbową. Jeśli ktoś nie zna marki, to nie będzie w stanie odgadnąć przeznaczenia tego niepozornego i małego gadżetu. Idąc dalej – zerwaliśmy etykietę, pod którą okazało się, że można je otworzyć zupełnie jak jajko niespodziankę.

Po otwarciu ukazał nam się sam masturbator, a w nim mała plastikowa tuba, w której producent dołączył do zestawu lubrykant oraz instrukcję w kilku językach. W tym przedziale cenowym za masturbator jest to miłe zaskoczenie, ponieważ kupujemy jeden produkt i jest on kompletny – nic tylko rozpakowywać i używać!

Samo jajeczko jest bardzo przyjemne i mięciutkie w dotyku. Zostało wykonane z elastomeru, który jest tworzywem sztucznym i przypomina konsystencją oraz zachowaniem silikon, ale jest o wiele bardziej rozciągliwy. Niestety z opinii różnych osób wynika, że przy ostrzejszej zabawie może się łatwo rozerwać. Najważniejsze jest jednak to, że jest on w 100% bezpieczny dla skóry.

Erodate szybka rejestracja

Nasza opinia po przetestowaniu Tenga Egg

Po przetestowaniu Tenga Egg nasza opinia jest jednoznaczna – zdecydowanie polecamy ten produkt, jako masturbator do delikatniejszych i długich zabaw. Z racji, że gadżet nie jest dużych rozmiarów, to najlepiej sprawdza się przy delikatnych ruchach w górę i dół lub przy stymulacji samej główki penisa na przykład okrężnymi ruchami.

Żel na bazie wody i gliceryny dołączony do zestawu jest na plus ze względu na swoją gęstość. Zdecydowanie poprawia to komfort użytkowania jajeczka. Jego konsystencja przy delikatniejszej zabawie powoduje również lekkie ssanie, które jest przyjemne. Niestety z żelem na bazie wody, który jest bardziej płynny niż żelowy, nie udało się uzyskać ponowie tego efektu. Poza efektem ssania mamy dosyć głośne efekty mlaskania, więc jeśli ktoś lubi bodźce dźwiękowe… 😀

Producent podaje, że gadżet jest jednorazowego użytku i faktycznie tak może być, jeśli masturbacja jest bardziej agresywna. W przypadku delikatniejszego obchodzenia się z jajkiem nie musi być ono jednorazowe. Po fakcie można je umyć pod bieżącą wodą z mydłem lub preparatem przeznaczonym do czyszczenia gadżetów. Następnie osuszyć i schować do plastikowego opakowania chroniącego przed kurzem i paprochami. Taka zabawka w tej cenie i to wielorazowa? Super sprawa!

Tenga Egg też dla kobiet!

Produkt typowo dla mężczyzn, ale jednak kobiety też mogą czerpać z niego przyjemność! Jak? To bardzo proste! Z racji elastyczności Tenga Egg można wywinąć na drugą stronę. A co wtedy się ukazuje? Wzorek! Nakładając jajeczko na dłoń i używając żelu, zamienia się ono w delikatny i stylowy stymulator łechtaczki. Fajny patent prawda? Zdecydowanie polecany gadżet do zabawy w parze!

Hot mamuśki w Twojej okolicy

A czy Ty masz już swoje jajeczko? Jeśli nie to gorąco zachęcamy Cię do jego kupna i przetestowania!

Randki bez zobowiązań
PortaleRandkowe.net
Logo
Portale Randkowe Logo

Masz 18 lat?

Treści na tej stronie są przeznaczony tylko i wyłącznie dla osób dorosłych.